Відпочинок у Великобританії

Великобританія — це країна великої різноманітності і величезних контрастів. Вона сповнена цікавих місць для відвідування і відпочинку. На півночі країни знаходиться космополітичне місто Манчестер, середньовічне місто Йорк, чудові національні парки, драматичні узбережжя, високі скелі і широкі піщані пляжі, красиві озера і гори, а також численні замки.

Прямуючи на південь по всій Англії, пейзаж стає менш драматичним, але, звичайно, не менш красивим — скласти піки поступаються горбах. Південніше знаходиться столиця Великобританії — Лондон. Це місто є захоплюючим місцем для відвідування, зі світового класу театрами, музеями, художніми галереями, магазинами, ресторанами, готелями, а також величезною кількістю пам’яток.

У місті є дві головні визначні пам’ятки — Біг Бен і Букінгемський палац. Є також досить багато основних визначних пам’яток за межами Лондона. Стоунхендж є давньою пам’яткою, розташований на захід від міста.

На південь від Лондона знаходиться дивовижний регіон, з добре відомими прекрасними садами, величними будинками і піщаними пляжами південного узбережжя.

На Південно-заході Англії є багато пропозицій для відвідувачів. Це чарівні міста і села, красива берегова лінія і дикі болота, які залучає зокрема всіх любителів гострих відчуттів.

Відпочинок у Великобританії — це відмінна можливість не тільки відвідати місцеві пам’ятки, а й стати учасником культурних заходів. Великобританія відома своїми численними фестивалями і святами. Деякі з них ретельно плануються протягом декількох місяців. Кожен населений пункт цієї країни має свої традиції та звичаї.

Англія є дивовижною країною для відвідування. На території країни є цілий ряд курортів, які задовольняють потреби відвідувачів.

Поїздка в Сполучене Королівство також пропонує широкий вибір зимових та літніх заходів. Гірськолижні курорти в Англії розташовані по всій країні, вони забезпечують як природні, так і штучні схили для катання на лижах. Якщо ви хочете насолодитися теплим порою року в Англії, можете вибрати ряд пляжних курортів, серед яких Блекпул, графство Сомерсет або Англійська Рів’єра. Вони ідеально підходять для відпочинку сімей з дітьми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *