Відпочинок у Великобританії в січні

Холодною і непохитною Великобританія здається лише для тих, хто не відвідував цю країну. Ті, кому вдалося тут побувати, були воістину захоплені її гостинністю та красою. Потрапити сюди під час самого гарячого туристичного сезону не так вже й легко. Але помітний спад інтересу до даної країні з боку численних туристів помітний в січні.

Погода в Англії в січні

Погоду в Англії в січні не можна назвати ідеальною або комфортної. Напевно, це і стає причиною того, що даний місяць туристи рідко вибирають для поїздки на туманний Альбіон. Температура в самий суворий зимовий місяць тут тримається в межах -10-4 градусів. Не дуже порадує туристів кількість опадів в даний час року. У січні їх випадає предостатньо. При цьому нарівні з цілком зрозумілими і звичними снігопадами може несподівано піти дощ або сніг з дощем.

Сукупність високої вологості і холодного повітря робить атмосферу незатишною. У таку погоду і думати про прогулянки по місту не хочеться. Зате це відмінний привід оцінити англійське гостинність, пройтися по місцевим затишним ресторанчикам, заглянути в відомі музеї. Нерідко явищем в січні є знамениті англійські тумани.

Чим зайнятися у Великобританії в січні

Навіть в умовах зимову холоднечу і снігопадів гостям країни обов’язково знайдеться чимало занять. Відпочинок в Англії в січні увазі захоплюючу культурно-розважальну програму:

  • огляд визначних пам’яток на тлі мальовничих зимових пейзажів;
  • відвідування різних музеїв, святкових концертів;
  • вигідний шопінг в сезон розпродажів;
  • подорож по містах і англійським графствам.

Любителів покупок порадують низькі ціни і великі знижки в місцевих магазинах. У січні тут можна придбати безліч корисних речей для себе і різні сувеніри для родичів і друзів.

Ціни на тури в Англію в січні

Туристам, що бажають відпочити в Англії в даний місяць року, не варто розраховувати на велику економію. По-перше, настає період свят, тому ціни на тури якщо і не будуть підвищуватися, то, як мінімум, залишаться на колишньому рівні. По-друге, січень не найпопулярніший місяць серед туристів, тому моменти зі знижками доводиться буквально ловити або купувати тур заздалегідь. Вигідною поїздка до Англії в січні стане лише в тому випадку, якщо буде спланована заздалегідь. У даний місяць року в Англії не так вже й багато туристів, тому країна відмінно підходить для тихого, сімейного відпочинку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *