Туманний Альбіон

Англія є найбільш густонаселеною і великою країною Сполученого Королівства. Столиця Англії — Лондон — це галасливий мегаполіс, який вдало поєднують сучасні зручності з химерним історичним шармом.

Чарівність Англії занадто захоплююче, щоб його ігнорувати. Романтика і краса цієї країни були натхненням для кількох поколінь поетів і художників, і заманювали туристів з усього світу приїхати і відвідати цю чарівну країну знову і знову. Відпочиньте від повсякденної мирського життя!

В Англії є щось для кожного. Країна занурена в багату культуру і традиції, пропонуючи фантастичне злиття чарівності старого світу і ультрасучасного стилю життя.

Пам’ятки Англії

Англія є країною різноманітності, вражаючою природної краси, багатої історичної спадщини і складної культури. Англія приваблює мільйони туристів в свої міста, села і природні визначні пам’ятки цілий рік.

Найбільш популярними пам’ятками Англії по праву вважаються Стоунхедж, загадка якого досі не розгадана, невелике місто Бат з чудовими лазнями, які були створені римлянами, і, звичайно ж, такі міста як Йорк, Кембридж і Оксфорд, що славляться своїми соборами і найдавнішими університетами.

У столиці Англії — Лондоні, можна зустріти як збереглися до наших днів архітектурні пам’ятки, так і сучасні. Біг Бен, або «вежа Єлизавети», знамените колесо огляду, яке носить не двозначне назву «Лондонське око», Вестмінстерське Абатство і чудовий Віндзорський замок. У число пам’яток входять музеї та галереї, такі як Британський музей і Національна галерея, потрапити в які можна абсолютно безкоштовно. Це перерахування можна продовжувати нескінченно довго і все ж упустити який-небудь важливий пункт.

Деякі архітектурні та природні пам’ятки Англії внесені до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Розваги в Англії

Ви ніколи не будете нудьгувати в Англії — відвідавши музеї, галереї, бари і ресторани, і не статут після огляду визначних пам’яток, ви можете танцювати всю ніч безперервно в численних нічних клубах. На кожному розі вас чекають нові розваги, пригоди та враження.

Англія славиться своїми магазинами світового класу, казковими виставами і бурхливим нічним життям. Насправді, тут немає недоліку в розвагах, як для новачків, так і для постояльців. Вам просто потрібно бути готовим до відносно високими цінами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *