Ціни в Манчестері

Висока вартість життя відрізняє Великобританію від багатьох інших країн. Манчестер — один з найяскравіших британських міст. Середній рівень цін там вище, ніж в інших містах Великобританії. Це стосується вартості житла, товарів і послуг.

Проживання

У Манчестері можна знайти готель будь-якої зірковості. Для туристів з обмеженим бюджетом призначені хостели. Ліжко-місце в хостелі коштує дешево. Якщо основна мета вашого приїзду в Манчестер — огляд визначних пам’яток, то вам підійде недороге місце для ночівлі з мінімальною кількістю зручностей. Оренда ліжко-місце на тиждень обійдеться в 100 фунтів. Якщо першочергове значення має комфорт, то номер треба знімати в готелі. Двомісна кімната в готелі 3* коштує 350 фунтів на тиждень. За апартаменти 5* доведеться заплатити 1000 фунтів за 7 днів. Зняти номер у п’ятизірковому готелі Манчестера можна за 120 фунтів за ніч.

Розваги та екскурсії в Манчестері

Хороші магазини зосереджені в центральній частині міста. Вони гарантують покупцям високоякісний сервіс. Місцевою пам’яткою є найбільший торговий центр Arndale Centre, на території якого працюють більше 300 магазинів.

Ознайомитись з основними пам’ятками міста можна в ході оглядової екскурсії. Вона займає 4:00 і коштує 100 фунтів.

Транспортна система

У Манчестері система громадського транспорту продумана до дрібниць. Вона функціонує ідеально, включаючи в себе автобуси і трамваї з системи «Манчестер Метролінк». Всі частини міста, околиці і передмістя зв’язані мережею автобусних маршрутів. У Манчестері є три безкоштовних лінії, які з’єднують головні міські райони. Квитки на проїзд треба здобувати у водія або в спеціальних автоматах. Квиток на автобус на 1 день обходиться в 4,5 фунта.

Харчування в Манчестері

Вартість продуктів в цьому місті вище, ніж в інших населених пунктах країни. У місцевих магазинах 1 кг м’яса можна купити за 8 фунтів, 1 кг риби — за 12 фунтів. Вартість вершкового масла дорівнює 1,5 фунта, спагетті — 2 фунта, 1 кг борошна — 1 фунт.

Рівень цін у ресторанах Манчестера залишається стабільно високим. В історичному центрі відсутні бюджетні кафе і ресторани. Дешево перекусити можна в деяких закладах, які віддалені від туристичних маршрутів. Наприклад, легкі закуски обійдуться в 2-5 фунтів, а основні страви — в 8-9 фунтів.

Придбати продукти можна на популярному ринку Арндейл. Там ви зможете перекусити зовсім недорого. На ринку є бюджетний мексиканський ресторан, де готують буріто, томатний суп з перцем та інші страви. За великий буріто потрібно заплатити 4 фунта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *