Традиції Великобританії

У кожній країні існують власні традиції і звичаї, які формувалися століттями. Їх дотримання — це обов’язкова умова існування народу, що дозволяє не забувати про предків і їх життєвому укладі. Знайомство зі звичаями допомагає мандрівникові скласти уявлення про країну і краще дізнатися її жителів. Опиняючись в Сполученому Королівстві, туристи мають можливість побачити традиції Великобританії, кожна з яких народжувалася і формувалася сотні років тому.

Монархія — мати порядку

Головна традиція Великобританії, аж ніяк, не вівсянка на сніданок або п’ятигодинне чаювання. Найважливіша і значуща тутешня особливість політичної, культурної та іншої життя — це англійська монархія і все, що пов’язано з її існуванням. Туристичні путівники навперебій пропонують побачити самі видовищні моменти, пов’язані з існуванням королівської влади в Великобританії: зміну караулу біля Букінгемського палацу, церемонію закриття на ніч воріт Тауера, щорічний парад Виносу прапора.

Консерватизм — це відмінна риса характеру підданих її Величності. Навіть в англійській архітектурі простежуються традиції Великобританії і тяга її жителів до добротності та збереженню фамільних цінностей. Англійці люблять займатися з землею, а тому в сільській місцевості всюди можна зустріти цілком заможного громадянина, із задоволенням копається в саду і пишається потім «зеленими пальцями».

Про «Five o’clock» і вівсянку

Щоденний англійський сніданок — це теж важлива традиція Великобританії та її жителів. У будні дні вони воліють з ранку вівсянку з медом або яйця, а по вихідних можуть дозволити собі бранч. Цим словом називають велику тарілку, в якій присутні сосиски, смажений бекон, тости, квасоля в соусі, яєчня, томати і шампіньйони. Така ситна порція здатна підтримати сили жителя Туманного Альбіону аж до п’яти годин пополудні, коли настає час знаменитого чаювання.

Чайна церемонія — важлива традиція Великобританії, про яку чув кожен. Чай п’ють з молоком і численними закусками, стіл сервірують синьою або білою скатертиною, а збирається на таке чаювання, по можливості, вся родина або колеги по роботі.

Корисні дрібниці

  • У розмові з англійцем не варто торкатися теми Північної Ірландії, приватного життя співрозмовника і, тим більше, його доходів.
  • До вечері прийнято переодягатися, а от обмін візитними картками варто залишити для ділової зустрічі.
  • Не варто приймати вміння англійця вислуховувати співрозмовника, не вступаючи в суперечку, як знак згоди з чужою думкою. Не заперечувати вголос, але при цьому не погоджуватися — ще одна традиція Великобританії та її жителів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *