Що таке «Black Friday»

Під назвою «Чорна п’ятниця», або «Black Friday» традиційно проходить масштабний щорічний розпродаж, що надає можливість кожному покупцеві скупитися з неймовірними знижками. Розпродаж триває всього три дні, але за цей час ви зможете придбати величезну кількість товарів з самих різних категорій. Цей день об’єднує десятки найбільших українських інтернет-магазинів таким гріючим душу словом Sales! У нинішньому році початок Чорної п’ятниці випало на 27 листопада, а відкриється розпродаж рівно в 23:59 за Київським часом. Рівне в цей момент і починають діяти неймовірні знижки. Тому поспішіть, адже в Black Friday можна вигідно купити одяг, косметику, побутову техніку, книги, всілякі послуги і навіть меблі.

Але якщо ви думаєте, що в якості акційних пропозицій виставляється залежаний, що не користується популярністю товар, ви глибоко помиляєтеся. Справа в тому, що в інтересах кожного інтернет-магазину — запропонувати найбільш широкий асортимент, і щоб розпродаж закінчилася вигідно і для продавця, і для покупця, асортимент цей складається із найпопулярніших товарів. Тепер ви можете нарешті купити річ, яка раніше здавалася не по кишені.

Чим вигідні покупки саме в Black Friday?

Все просто. Витрачати час на пошук товарів зі знижкою не доведеться, адже абсолютно всі представлені товари продаватимуться з позначкою Sale. Куди не глянь — знижки на кожному розі, починаючи з новеньких моделей айфонів, стильних брендових речей, косметики найвідоміших світових марок, і закінчуючи дизайнерськими меблями і безліччю інших товарів. Практично всі великі інтернет-магазини України намагаються взяти участь в цій неймовірній, божевільною розпродажі. І вони пропонують максимально можливі знижки, щоб порадувати своїх покупців. Тим більше, як раз настає час подбати про придбання новорічних подарунків. Погодьтеся, адже саме ці покупки віднімають значну частину бюджету. З Black Friday можна заощадити практично 70% звичайної «подарункової» суми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *