Самостійна подорож по Європі

Ні, напевно, в усьому білому світі немає людини, яка не мріяла би про подорожі. Про подорожі пішки, по воді, автомобілем… Про подорожі навколосвітні, в екзотичну країну, в сусідню державу, просто в сусіднє місто…

У тому чи іншому вигляді про подорожі мріють всі, але далеко не всі реалізують свою мрію. Чому? Причина проста — послуги турагентств досить дорогі. Але якщо бажання сильне, то вихід знайдеться. Будь-яка подорож може бути доступною, в тому числі і за кордон. Мова про самостійно організований тур, він обійдеться вам в рази дешевше, ніж тур, куплений у турагентства. Крім того, Ви будете господарем вибору готелю (кемпінгу, знятої кімнати), вибору екскурсій, часу, проведеного в певному місці, та хіба мало? Ви не пов’язані жорсткими рамками певного заздалегідь маршруту для групи в цілому. Обмежують Вас тільки тривалість Вашої вільного часу і можливості Вашого гаманця.

Якщо Ви вперше хочете спробувати себе в якості самостійного мандрівника, то не плануйте відразу поїздку куди-небудь в Нову Гвінею або недри Амазонки. Зупиніть краще свій вибір на самостійній подорожі по Європі, і краще Східній. Ви будете почувати себе комфортніше в країнах з більш звичним укладом і ритмом життя, умовами користування громадських місць. Навіть така, здавалося б, незначна обставина, як правосторонній рух, може мати вирішальне значення, якщо ви вирішите взяти автомобіль в прокат, а це практикується досить часто. Повірте, країни Східної Європи анітрохи не менш привабливі, ніж сама далека екзотика!

З чого почати самостійну подорож

Отже, з чого почати свою самостійну подорож по Європі? Ретельно оцінивши свої фінансові можливості, приступайте до збору інформації. Благо, що в століття цифрових технологій з цим немає жодних проблем, достатньо мати вихід в Інтернет. Визначтеся, що Вас приваблює — м’якість південних Карпат або сувора готика Півночі? Можливо, Ви хочете відвідати кілька європейських столиць? Радити який-небудь маршрут практично неможливо, настільки унікальним, яскравим і незабутнім він буде при будь-якому Вашому виборі.

Південна Угорщина назавжди залишиться в пам’яті маленькими, дивно затишними і чистими містечками і соборами з живою органної музикою, готична Північ вразить уяву архітектурою, любителі пива не мислять маршрут без заїзду хоча б на пару днів до Праги, щоб попити знамените на весь світ справжнє чеське під «печене вепрево коліно». Говорити можна нескінченно, але все одно цього буде мало.

Квитки

Ви спланували своє перше самостійне подорожування по Європі? Тоді приступаємо до необхідної підготовці. Перш за все, Вам потрібно квиток до Вашого першого обраного пункту призначення. До речі, для першого разу краще все-таки запланувати постійне місцеперебування в одному місті, а звідти здійснювати радіальні вилазки. Європейські країни невеликі територіально, Ви зможете багато чого побачити і при спланованому таким чином маршруті. Отже, квиток. Ви можете купити квиток на літак, потяг, автобус — це абсолютно не принципово. Однак, з метою економії часу зазвичай воліють все ж літак.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *