Похід в кінотеатри в Лондоні

Можливо, в Лондоні залишилося не так багато кінотеатрів, як в минулі дні, — на жаль, часи, коли на кожній вулиці був свій «Одеон», давно минули — зате кінотеатри стали більше і обладнані краще, ніж раніше. Найбільші і шикарні можна знайти в кінематографічному серці Лондона, де відбуваються зіркові прем’єри і перші покази всіх головних. Повний перечет, того, що і коли йде в кінотеатрах, можна знайти в щотижневих журналах Time Out і Evening, безкоштовному додатку до газети Evening Standard по четвергах.

Кіноклуби

Якщо кінотеатри на Лестер-сквер здаються вам занадто великими і гучними і ви сумуєте за благословенним днях суботніх сеансів, вас чекає приємний сюрприз. Є кілька невеликих клубних кінотеатрів, де зазвичай пропонуються ранкові суботні сеанси для дітей з диснеївськими мультфільмами і улюбленими сімейними картинами. У них часто проводяться сезонні заходи, практикуми та конкурси на теми кіно.

Сімейний кіноклуб в Барбікані збирається по суботах о 10.30. Тут діти можуть подивитися сімейну класику і перевірити свої знання про кіно за допомогою «кінотележкі» в фойє. Практикуми з анімації, гриму і сценічного дизайну проводяться в останню суботу кожного місяця.

Найбільший кіноекран в Британії знаходиться в семиповерховому скляному циліндрі в середині кільцевої розв’язки Ватерлоо. Висота екрану досягає п’яти двоповерхових автобусів, потужність аудіосистеми складає 11 000 ват, а фільми проектуються в найсучаснішому тривимірному форматі. Програма регулярно змінюється, але ви можете бути впевнені, що побачите який-небудь науково-популярний фільм про космос або дикій природі і голлівудський з масою комп’ютерних ефектів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *