Пам’ятки Кембриджа

Кембридж — найбільший лінгвістичний центр Англії, що привертає гостей вишуканою архітектурою будівель і різноманіттям захоплюючих екскурсійних маршрутів. Пам’яток тут настільки багато, що навіть перерахувати їх все складе великої праці, не кажучи вже про безпосередній відвідуванні всіх музеїв і галерей.

Кращим місцем для спокійного і тихого відпочинку є Ботанічний сад. Тут ви можете побачити різноманіття рослин, багато з яких були завезені до Британії з екзотичних країн. Чудові кам’яні сади, оранжереї, озера та водні сади просто вражають своєю величчю.

Варто відвідати багатонаціональний навчальний заклад міста — Вольфсон коледж. Навколо цієї красивої будівлі розташована простора площа, де можна побачити, як прогулюються студенти найрізноманітніших національностей.

У самому центрі міста знаходиться Будинок Сенату. Ця красива старовинна будівля в стилі бароко, будівництво якої було завершено в 1730 році. Зараз тут проводяться урочисті церемонії та прийоми.

Одним із найпопулярніших культурних центрів є Зоологічний музей. Це дуже незвичайна будівля, вхід до якої вінчає величезний скелет кита. Колекцію експонатів почав збирати ще сам Чарльз Дарвін, за довгі роки вона була серйозно доповнена і розширена.

Ще одне вельми привабливе місце для піших прогулянок — Касл Хілл. Це невелике поселення в горах, де ви можете ближче познайомитися з побутом місцевих жителів і, звичайно ж, придбати сувеніри ручної роботи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *