Огляд кращих курортів Великобританії

Брайтон — провідний пляжний курорт Великобританії, улюблене місце відпочинку жителів Лондона.Користується попитом також у багатьох туристів з континентальної Європи.Розташоване місто в графстві Суссекс, на березі Ла-Маншу, в 80-ти кілометрів від столиці Великобританії.Населення міста складає більше 250-ти тисяч людей. До речі, насправді місто подвійний, він складається з безпосередньо Брайтона і прилеглого Хоува,

Ми звикли до південних курортів, розташованим на березі моря або затоки. Італія, Франція, Греція, Хорватія, Чехія, Португалія … Всі ці країни славляться своїми неповторними зонами відпочинку. Однак, ви напевно здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що, наприклад, у Великобританії теж є курорти.Так-так, навіть в країні, де вічні дощі і тумани, можна непогано провести час на пляжі міста Ньюпорта.

Бальнеологічний курорт Бат розташовується в розкішному саду і всього лише в десяти хвилинах ходьби від відомого однойменного абатства. Відвідавши курорт і прилеглий готель, люди зможуть не тільки чудово розслабитися і відпочити від будь-яких проблем, але і поправити здоров’я. Багато тисяч людей з усієї Великобританії приїжджають сюди, щоб позбутися від серйозних захворювань, впоратися з якими сучасна медицина не може.

Багато людей, за цілий рік порядком втомившись від міської суєти, шуму і занепокоєння, мріють хоча б відпочинок провести в тихому, затишному місці, де ніщо не буде нагадувати їм про будні мегаполісу. Тому не дивно, що багато туристів воліють провести свою відпустку на курорті Блекпул, у Великобританії. Слід визнати, тут є все для прекрасного відпочинку.

Пляжний курорт Сент-Хелієр — один з найпопулярніших курортів Великобританії. Якщо бути чесними, то курорт цей розташовується не зовсім у Великобританії, будучи головним містом Джерсі — невеликої групи островів. Джерсі має непросту ступінь залежності від Великобританії, рахуючись її коронним володінням, але не входячи до складу держави.

Саутенд-он-Сі є унікальним британським курортом. Він займає територію церемоніального графства Ессекс, що знаходиться в Східній Англії. Його просторі пляжі омиває Темза. Клімат тут, на відміну від усього острова, досить м’який. Від близькості моря він помірний морський і вологий. Взимку тут не нижче +12 градусів, а літо проходить дуже яскраво і сонячно при температурі +25 градусів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *