ОАЕ: чудовий відпочинок в будь-який час року

Об’єднані Арабські Емірати — країна унікальна у багатьох відношеннях, причому немає ніяких гарантій, що вона обов’язково сподобається всім. Проте хоча б один раз опинитися в Еміратах просто необхідно — хоча б для того, щоб зрозуміти, «ваша» це країна чи ні. Аж надто вона несхожа на всі інші, в тому числі і сусідні арабські, країни. Але з кожним роком потік туристів в Емірати зростає, хоча країна ця вельми дорога, візові вимоги непрості, та й спека на вулицях, особливо влітку, та ще. Але — їдуть, і хвалять, і повертаються ще раз.

Сім еміратів — Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Рас-ель-Хайма, Умм-Ель-Кувейн, Фуджейра і Шарджа — кожним з яких править свій шейх, об’єдналися в єдину федеративну державу 40 років тому. Столиця і діловий центр — Абу-Дабі, але найпопулярніший місто вважається — Дубай.

Саме Дубай став одним з головних пересадочних вузлів у світі, через нього зв’язуються Європа, азіатський регіон, Австралія, тому опинитися в Дубаї досить легко. Але більшість туристів виявляються тут не проїздом, а цілеспрямовано — кого приваблюють чи не найрозкішніші в світі готелі, для когось головна мета — шопінг, але в жодному разі ніхто не пройде повз модернової архітектури Дубая, наочно показує, як при дбайливому господарюванні можна побудувати «трошки раю» посеред безводної пустелі.

Окремо від інших еміратів стоять Фуджейра і маленька частина Шарджі, що виходять не так на Перську затоку (зауважимо, там називають просто «Залив» (Gulf), а на «Персидський» ображаються), а на Аравійське море, фактично — на Індійський океан. Там зовсім інший клімат, там є річки і природна рослинність, там є гори і, на відміну від пляжів Затоки, можливості для цікавого дайвінгу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *