На відпочинок до Англії

Якщо ви вважаєте себе мандрівником, обов’язково відвідайте Великобританію. Це країна, яка вплинула на світову цивілізацію, та й просто одне з найцікавіших місць для іноземців.

Великобританія розташована на півночі Європи, її відвідини для кожного стане незабутнім подарком.Ехать туди варто влітку або восени, коли більш суха погода і відпочиваючих не так много.Посетів Туманний Альбіон ви зможете поліпшити своє знання англійської мови, відвідати відомі пам’ятки: Стоунхендж, Біг Бен, музей воскових фігур мадам Тюссо, Трафальгарську площу, Грінвіч, а також Букінгемський палац. Англія протягом багатьох років була місцем народження нових течій у музиці, літературі, живописі. Вам варто з’їздити на батьківщину таких знаменитих людей, як Шекспір і Байрон, відвідати найпопулярніші лондонські клуби вісімдесятих: Блітц і Бет Кейв, послухати шотландську волинку, подивитися картини в галереях і музеях. Спрагнете пригод — відпочинок у Великобританії для вас.

Всi англійці спокушені у відпочинку люді. В кожну вільну хвилину будь англієць готовий повалятися на своїй галявині. Багато людей в Англії люблять тварин і займаються їх розведенням. З активного відпочинку англійці воліють: гольф, крикет, веслування, мисливство та рибалка.Коллекціонери можуть порадувати вас зборами: книг, гравюр, монет, статуеток і багато чого другого. Британці дуже різнобічні люди, вони випробували всі види відпочинку.

Відвідавши Англію ви можете побачити справжню королеву і познайомитися з батьківщиною футболу. А так же, відпочиваючи тут, ви зможете відвідати чудові замки цієї чудової країни і залишити в пам’яті її прекрасні пейзажі.

Великобританія

Великобританія відокремлена протокою Ла-Манш Великобританія розташована на Британських островах, до її складу входять Шотландія, Англія та Уельс.Бешанний ритм мегаполісів змінюється спокоєм передмість і провінцій.Жівопісная природа радує око і заспокоює душу.

Відпочинок в Англії запам’ятається вам надовго — це країна з особливим характером, прекрасно збереженими замками, мальовничою природою. Більшість відпочиваючих вибирають саме Англію, бо тут вони знаходять тут все найцікавіше і загадкове, традиційне і сучасне.

Біг Бен — візитна картка Лондона. Багато хто помилково вважаю Біг Беном вежу з Біг Бен — візитна картка Лондона годинами, але це не так .Це величезний дзвін, найбільший в країні. Бій цього дзвони передає радіосетьБі-Бі-Сі як сигнал точного часу.

Однією з визначних пам’яток міста Лондона вважається найстаріший в Європі метрополітен, який відкрився в 1863 р.

Стоунхендж

Дата створення легендарного Стоунхенджа приблизно 3100-1800 р. До н.е. е. — Це найбільш відомий доісторичний ділянку в Європі. Протягом століть Стоунхендж вважали і храмом стародавніх кельтів, і астрономічною обсерваторією, і творінням інопланетян, але загадка його так і не розгадана.
Британський музей це один з найбільших музеїв світу, в ньому є єгипетські мумії, Експонати Британського музею старовини з Риму, Греції і сходу. Тут присутні відділи: грецької історії, римської, англо-рімской.Собранія стародавніх монет і медалей, гравюр і малюнків вражає уяву. Ви побачите екземпляри із скарбниць французьких і англійських королів, а так само експонати з усього світу.

Замок Тауер

В самому ценрі Лондона знаходиться Замок Тауер — Це старовинна фортеця, що вважалася неприступною. Цей замок міцно увійшов в історію Англії. Генріх III почав будівництво замку з Білої Вежі в 1078 году. Будівництво фортеці було продовжено в XIII столітті. Замок використовувався королівською сім’єю і як збройова палата, і як скарбниця, і як в’язниця .. Увечері о 21.30 в Тауері проходить «Церемонія Ключів» — давня традиція, яку варто подивитися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *