Курорти Великобританії

Туманний Альбіон не завжди покритий імлистим смогом і в певний сезон на курорти Великобританії спрямовуються тисячі бажаючих поніжитися на сонечку на пляжах безтурботної Англійської Рів’єри.

Розташована на південно-західній частині острова Великобританія, ця курортна місцевість знаменита особливими природними красотами і навіть занесена ЮНЕСКО в списки світової спадщини. Два десятки миль бездоганного піщаного узбережжя рясніють мальовничими бухтами, відокремленими затоками і скелястими кручами, а унікальний мікроклімат дозволяє рости на цьому березі навіть тропічним деревам.

Завжди в ТОПі

Приморські курорти Великобританії об’єднані в єдину пляжну зону, колись кохану Агатою Крісті. Саме тут знаменита письменниця черпала сюжети для своїх захоплюючих романів. Втім, обстановка на пляжах Англійської Рів’єри зовсім не навіває сьогодні ніяких детективних асоціацій:

Місто Торквей настільки нагадує середземноморські курорти, що його гості не відразу згадують, що причалили до берегів Туманного Альбіону. Колишній в позаминулому столітті місцем відпочинку лондонській аристократії, сьогодні цей курорт Великобританії вельми популярний у шанувальників нежаркого клімату, спокійних морських пейзажів і статечного відносини між людьми, приправленого комфортом і суворим затишком типово англійських готелів.

У Пейтон воліють зупинятися більш активні мандрівники, адже його набережні та площі часто стають місцем проведення різноманітних свят, фестивалів, карнавалів і навіть парусних регат. Багатий вибір в місцевому магазині органічних продуктів як магнітом притягує на пляжі Пейтона адептів здорового способу життя, а особливу увагу до дітей робить цей курорт улюбленим у сімейних пар з малюками.

Для тих, хто направив свої стопи в Бріксхем, головний пріоритет — рибні ресторани. Традиційно місцеві жителі промишляли рибальством, а тому місцеві кухарі спеціалізуються саме на стравах з морепродуктів. Порт в Бріксхеме — зосередження активного життя і центр проведення різних розважальних заходів. Втім, місцеві пляжі, як і інші на Англійській Рив’єрі, відрізняються чистотою і впорядкованістю.

Ласкаво просимо в Уельс!

Блакитний прапор на острові Англсі — вірна прикмета, що ви опинилися на одному з кращих курортів Великобританії. Чудові пляжі з чистим піском в місті Бенллех ідеально підходять для сімейного відпочинку, а міні-готелі і готелі категорії «B & B» роблять цей курорт доступним для мандрівника будь-якого достатку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *