Кращі пляжі Англії

Англія багата прекрасними пляжами, розташованими вздовж її берегової лінії. Південний захід Англії є найкращим місцем, де можна знайти піщані пляжі. Корнуолл має найбільшу берегову лінію в країні і славиться своїми пляжними штормами. Девон є одним з головних пляжних міст, нагороджених Блакитним прапором.

Традиційний Південний схід Англії теж чудовий своїми пляжами, і навіть з ще більшою розмаїтістю, ніж Захід. У північній Англії є безліч прекрасних курортів і піщаних пляжів. Милі незайманою берегової лінії цього регіону пропонує мандрівникам свої золоті пляжі.

Північна Англія — це місце веселих курортів, на яких є безліч різних розваг. У великих приморських містах можна знайти атракціони, вечірні розваги, можна прогулятися з морозивом і цукровою ватою. Також тут можна підібрати заняття навіть якщо йде дощ.

  • Пляж Альдебург розташований в східній Англії. Це тихий і незайманий гальковий пляж з великою передісторією, який є фантастичним місцем для романтичних прогулянок.
  • Блекпул — популярний пляж, який знаходиться в Ланкаширі на північному заході Англії. Цей піщаний пляж славиться своїми гірками і вежами, а також жвавій нічним життям. Тут знайдеться достатньо місця для всієї родини, всі її члени виберуть підходящі гри.
  • Бамбург — це пляж, розташований на Нортумберленд, який включає в себе піщані пляжі, трохи каміння, великі піщані дюни, красиві пейзажі на острови Фарн.
  • Брайтон — ще один варіант на півдні Англії, це гальковий пляж, такий же живий, як Блекпул. Пляж Ньюкуаї розташований в графстві Корнуолл, є, безумовно, раєм серфера.
  • Борнмут-Біч знаходиться на південному заході, він складається з цілого ряду піщаних пляжів з прекрасним видом.
  • Бродстерс — пляж, розташований в графстві округу Кент, досить тихий і чистий пляж з приємною атмосферою.
  • Уитби — прекрасний пляж, який знаходиться в Північному Йоркширі. Уитби відноситься до піщаних і кам’янистих пляжів, він обрамлений скелями.

На пляжах Англії є достатня кількість рятувальників і легко доступно рятувальне обладнання для надання першої допомоги, плюс регулярно спорожняються сміттєві баки, присутні чисті і доглянуті туалети. Характерна наявність питної води.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *