Карпати — місце для відпочинку всієї сім’ї

Щороку багато хто з нас задається одним й тим самим питанням: «Де провести свою відпустку?» або «Куди відправити дитину на час шкільних канікул?». Одним з рішень може стати зустрічне запитання: «А чи були ви в Карпатах?».

Карпати прекрасні в усі пори року. Влітку і взимку тут завжди є чим зайнятися. У цих краях прекрасно поєднується активний і пасивний відпочинок.

Взимку ви неодмінно хоча б один раз спробуєте спуститися зі снігового спуску на лижах, навіть якщо ви на них ніколи не стояли. Досвідчені інструктори допоможуть вам швидко освоїти цей вид спорту. Провести зимові свята в горах і взяти участь в їх проведенні за місцевими традиціями — це непередаване задоволення і море вражень.

Влітку відкриваються туристичні стежки, по яких можна пішки подорожувати по гірських схилах з наметами, спускатися по бурхливих річках на байдарках, займатися альпінізмом і підкорювати вершини гір. Влітку і восени любителів тихого «полювання» можуть збирати в лісі гриби і ягоди, а прихильники риболовлі завжди знайдуть ставок або річку, де водиться багато риби.

Хто любить пасивний відпочинок, теж знайде собі заняття до душі: проводяться багато екскурсій середньовічними замками, виставок і ярмарків народної творчості, можна взяти участь у майстер-класах з гончарної, ткацької або ковальської справи. Навіть якщо ви просто погуляєте в лісі, подихаєте чистим гірським повітрям, помилуєтеся красою природи, то ви вже проведете час з користю.

Про дітей тут, звичайно, не забули. Для них організовуються походи, квест-ігри, розважальні програми.

Пансіонати і будинки відпочинку в Карпатах працюють цілий рік. Упорядковані, затишні номери і смачне, здорове харчування не затьмарять ваш відпочинок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *