Готелі Англії

Великобританія — це країна для самостійних мандрівників. Жоден тур, жодне турагентство не зможе показати вам всі головні визначні пам’ятки, історичні місця за традиційні 7 або 14 днів. В Англію потрібно їхати самостійно, вибираючи ті місця, музеї, готелі, які ближче вам по духу. Ціни на місцеві готелі достатньо високі, вище, ніж в середньому по Європі. Для порівняння, ціни на готелі в сусідній Франції майже в 2 рази нижче. Найдорожчі готелі в центрі міст, Лондона, звичайно, в першу чергу.

Ціни на готелі Англії різняться від 10 євро за номер в хостелі до 600 євро і вище за номер в кращих п’ятизіркових готелях. Доброю альтернативою британським готелям можуть стати недорогі пансіони, вони скоромні готелів, але навіть в них відчувається англійський шик. Більш економічний варіант готелів в Англії — це так звані «B&B», що перекладається як «bed and breakfast». Вони являють собою кімнати в вітальнях будинків, які тримають місцеві жителі, в трактирах, на фермах.

Зірки готелям Великобританії привласнює Рада з Туризму, яка із завидною регулярністю перевіряє готелі, пансіони на рівень сервісу. Чим ширше список послуг, пропонованих готелями, тим вище зірковість. Навіть одну зірку потрібно дійсно заслужити! В інформаційних туристичних центрах безкоштовно роздається інформаційний листок з класифікацією готелів Великобританії.

Відгуки про готелі Великобританії найрізноманітніші: від вельми прохолодних до самих захоплених, повних подяки персоналу готелів. Дуже різноманітні варіанти розміщення, дуже багата пропозиція в поєднанні з різними очікуваннями мандрівників роблять результат несподіваним. Перш ніж бронювати готель, важливо точно знати, яку Англію ви хочете побачити.

Бронювання і пошук готелів самостійно

Для того, щоб заощадити свій час і забронювати через інтернет готель у Великобританії, який підійде саме вам, ми пропонуємо вам порівняти відгуки і ціни на готелі Великобританії по провідним системам бронювання готелів. Також ви зможете подивитися фото готелів Великобританії та ознайомитися з розташуванням готелів на карті Англії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *