Блошиний ринок на Портобелло-роуд

Блошиний ринок на Портобелло-роуд у Лондоні — це одна з найзнаменитіших торгових вулиць у світі. Більше трьох кілометрів кіосків, магазинів, прилавків і наметів простягнулося через весь квартал Ноттінг-Хілл. Колись на цьому місці була справжнісінька сільська місцевість, а місто прийшов сюди у вікторіанську епоху. Вулиця отримала свою назву завдяки фермі «Портобелло», яка була побудована тут в 1740 році. Сама ж ферма була названа на честь перемоги адмірала Вернона з іспанцями в 1739 році. Зараз вздовж всієї вулиці розташувалися маленькі будиночки, пофарбовані в синій, рожевий, червоний і бузковий кольори, які створюють колоритний міський пейзаж.

Починаючи від станції метро Notting Hill Gate, на кожному кроці розташовані лавки, де можна побачити все: екзотичні фрукти, овочі, солодощі, різні смакоти з усього світу, а також рослини. Але найбільше ринок славитися своєю частиною, де розташовані антикварні магазинчики. Недарма Портобелло називають найбільшим блошиних ринком Європи. Тут ви зможете знайти як сучасні колекції Topshop і H&M, так і прекрасні вантажні екземпляри від Dior. Однак щоб знайти по-справжньому хороші речі вам доведеться провести на ринку не один день.

Дійсно цінні речі на ринку Портобелло-роуд краще шукати рано, годині о 6-7 ранку. Як правило, в цей час власники антикварних магазинів скуповують все найцінніше і перепродують тим же туристам, але вже значно дорожче. Море сережок і намиста, антикварні вітражі, старовинні стільці, тканини, пір’я, шалі, спеції, шкатулки, вінілові платівки і речі зі шкіри — загалом все. Не бійтеся провести на ринку весь день, тут ви зможете і поснідати, і пообідати — перекусити на ходу або посидіти в ресторані середземноморської або азіатської кухні.

Як дістатися

Якщо ви збираєтеся сюди вперше, то не варто хвилюватися, що ви заблукаєте, — вам треба сісти на метро і вийти на станції «Ноттінг-Хілл-гейт». Portobello Road — це не просто ринок, це ціла вулиця в кварталі Ноттінг-Хілл, яку неможливо пропустити.

Режим роботи

Блошиний ринок Портобелло-роуд працює тільки по суботах з ранку і до 17 вечора.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *