Біг-Бен

Біг-Бен — це назва найбільшого з шести дзвонів годинникової вежі Вестмінстерського палацу, що знаходиться в Лондоні, а також назва годин і башти в цілому.

Циферблати годинника Біг-Бена (Лондон, Англія) є досить великими, і довгий час Біг-Бен є найбільшими чотиристоронніми годинником у світі, однак цей рекорд був побитий годинниковою вежею Аллен-Бредлі в Мілуокі, розташований в штаті Вісконсін в США. Але будівельники Аллен-Бредлі зробили годинник без бою, з цієї причини Біг-Бен (Лондон, Англія) як і раніше гордо носить звання «найбільших чотиристоронніх годинника з боєм».В підставі циферблата є напис латиницею, яка перекладається «Боже, бережи нашу королеву Вікторію I».Хвилинні стрілки Біг-Бена (Лондон, Англія) виготовлені з листової міді, а вартові вилиті з чавуну.

Незважаючи на те, що Біг-Бен (Лондон, Англія) є однією з найбільш популярних світових пам’яток, потрапити всередину неможливо з причини безпеки, але іноді преса і різні поважні особи отримують туди доступ. У вежі немає ліфта, тому ті особи, які отримали доступ, повинні пройти близько 334 ступенів, щоб піднятися наверх.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *