Англія взимку: що відвідати?

Однією з найкрасивіших пір року у Великобританії є зима. Хоча міста і здаються сивими, завдяки дрібному снігопаду і холодному вітру, їх атмосфера і дикі пейзажі є надзвичайно чудовими. Англія взимку володіє надзвичайною привабливістю, а в цій статті ми розповімо про найцікавіші місця тут в цей час року.

Уїлтшир

Одне з найцікавіших місць — це графство Вілтшир. Його характеризують широкі долини, драматична архітектура і знаменитий стародавній пам’ятник Стоунхендж. Стоунхендж вразить вас більше, якщо ви вперше побачите його під снігом.

Лондон

З чого почати? Лондон запрошує туристів протягом усього року, але все ж є багато місць, які можна відвідати саме в зимовий період. Якщо ви хочете подивитися визначні пам’ятки столиці, не забудьте про Лондонський Тауер, пройдіться по магазинах або відвідайте один з музеїв. Не забудьте пройтися по Оксфорд-стріт, де можна помилуватися дивовижними Різдвяними вогнями.

Північний Йоркшир

Тут ви знайдете Національний парк Норт Йорк Мурз і прекрасні Йоркширські долини. Це «країна Бронте», відома своєю красою, і велика частина цієї землі охороняється державою, будучи національним парком. Відвідайте Абатство Уітбі (руїни бенедиктинського абатства) та місто Йорк. Останній славиться своєю неймовірною архітектурою і найбільшим готичним собором в Північній Європі. Ці пам’ятки особливо красиві саме взимку.

Едінбург

Единбург є красивим містом і, звичайно, фаворитом серед любителів історії та архітектури. Місто було засноване більше 3 тисяч років тому! Відвідайте його в Святвечір і ви запам’ятаєте цей новорічне свято на все життя.

Нортумберленд

Деякі стверджують, що в графстві Нортумберленд або Нортамберленд літо ніколи не починається. Мальовничі стежки і самі захоплюючі пейзажі у Великобританії знаходяться саме тут. Це краса доступна тільки сміливим, тим, хто не боїться холоду і снігу.

Кембридж

Стародавнє місто Кембридж, звичайно, славиться тим, що тут знаходиться один з найпрестижніших університетів у світі. Зимова поїздка дозволить відкрити дивну привабливість англіканських сіл в цій частині країни.

Хемпшир

Ці красиві землі були істинним натхненням для робіт знаменитої англійської письменниці Джейн Остін. Графство Хемпшир дозволить вашої фантазії розгулятися по повній.

Камбрія

Найменш густонаселений округ у Великобританії є також домом для знаменитого Національного парку Лейк-Дистрикт. Він вважається одним з найцікавіших районів Англії, зі своєю неповторною природною красою. Він служив джерелом натхнення для багатьох художників, письменників і музикантів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *