Англія взимку: де відпочити

Англія перебуває під впливом теплих морських течій (Гольфстрім) і західних вітрів, тому температура і клімат острова, досить м’які і зручні для життя. Не надто великі розміри острова призвели до того, що погода скрізь приблизно однакова. Взимку термометр рідко опускається нижче позначки 10 ° С. Найхолодніше, звичайно, на півночі Великобританії — в Шотландії.

Раніше, коли британці топили свої будинки вугіллям, над містами постійно нависав зміг (густий туман). Через це країну навіть стали називати туманним Альбіоном. Але сьогодні городяни перейшли на опалення газом, і зміг спостерігається дуже рідко.

Не дивлячись на це, погода в Англії все само мінлива і може змінюватися за лічені хвилини від сонця до дощу і назад. Тому, виходячи на вулицю, ніколи не буде зайвим захопити з собою парасольку.

Де ж відпочити в Англії взимку? Відповідь сильно залежить від Ваших особистих переваг. У будь-якому випадку назвати цю країну місцем для пляжного відпочинку досить складно. Тому що взимку що влітку численних відпочиваючих сюди тягти не пляжі або курорти а скоріше історія і атмосфера: машини не з того боку дороги, паби, Шерлок Холмс, чайна церемонія «5 O’clock», тонкий англійський гумор і багато інших дрібниць, яких немає більше ніде в світі.

Якщо приїхати під Новий рік, то крім огляду численних визначних пам’яток і музеїв країни, можна долучитися до атмосфери свята. Подивитися на новорічний салют де-небудь на Трафальгарській площі в Лондоні, покататися на Різдвяному ковзанці. І пам’ятайте про різдвяну омелу або гілку поцілунків: дівчину, яка опинилася під висить гілкою цього дерева може цілувати будь незнайомець.

Крім феєрверків і прикрашених будинків, наприкінці грудня в багатьох містах країни проходять різні паради і святкові ходи. Можна подивитися на музикантів, фокусників, Санта-Клауса і героїв казок — Березневого Зайця, Панча, Шалтая-Болтая.
Якщо Ви хочете не просто відпочити, але і навчиться чогось нового, то можна поєднати відвідування країни з мовними курсами. Кращим вибором для зимового відпочинку в цьому випадку можна вважати міста Оксфорд і Кембридж.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *